Air Rifle

RELAY 1 08:15 2020-01-03
Lane
Name
Lastname
Class
Club
46
47
Christian
Kokko
ARM
SWE, Falköpings Skyttegille
48
Jonathan
Röjgren
ARM
SWE, Tvååkers Skyttegille
49
Mikael
Gustafsson
ARM
SWE, Trosa-Hölebo Skytteförening
50
Mika
Piipponen
ARM
FIN, Finnish Shooting Sport Federation
51
Aleksander
Teisrud
ARM
NOR, Kisen MSL
52
Cristian
Friman
ARM
FIN, Esbo skytteförening
53
Erik
Skovmand
ARM
DEN, Viborg Skytteforening
54
Joni
Stenström
ARM
FIN, Raseborgs Skytter
55
56
Aleksi
Leppä
ARM
FIN, Harminan Ampumaseura
57
DANE
SAMPSON
ARM
AUS, Australia
58
59
Juho
Kurki
ARM
FIN, Kankaanpään Ampumaurheilijat
60
Mikael
Lundell
ARM
SWE, Vaksala Skytteförening
61
Anders
Henricsson
ARM
SWE, Linköpings Skytteförening
62
Daniel
Wallberg
ARM
SWE, Ramselefors Skytteförening
63
Håkan
Gustafsson
ARM
SWE, Skee Skyttegille
64
Karl
Olsson
ARM
SWE, Eskilstuna Skytteförening
65
Oscar
Wässman
ARM
SWE, Björksta Ungdomsskytteförening
66
Andreas
Christensen
ARM
SWE, Halmstad/Snöstorp Skytteförening
67
David
Tollebäck
ARM
SWE, Halmstad/Snöstorp Skytteförening
68
Henrik
Larsen
ARM
NOR, Krapfoss SSL
69
Kim
Jönsson
ARM
SWE, Kävlinge Sportskytteklubb
70
Robbin
Torstensson
ARM
SWE, Falköpings Skyttegille
71
Benjamin Tingsrud
Karlsen
ARM
NOR, Kisen MSL
72
Emanuel
Söderlund
ARM
SWE, Degerfors Skytteförening
73
Henrik
Strand
ARM
DEN, Viborg Skytteforening
74
Ludvik André
Tolaas
ARM
NOR, Storfjorden Sportskytterlag
75
Sam
Andersson
ARM
SWE, Kävlinge Sportskytteklubb
76
Bjarne
Tollebäck
ARM
SWE, Halmstad/Snöstorp Skytteförening
77
Emil
Bjärehäll
ARM
SWE, I 16/LV 6 Skytteförening
78
Jacob
Kuylser
ARM
SWE, Bromma-Solna Skytteförening
79
Ludwig
Wässman
ARM
SWE, Björksta Ungdomsskytteförening
80
Sebastian
Långström
ARM
FIN, Kyrkslätt Skf
81
Björn
Friman
ARM
FIN, Esbo skytteförening
82
Emil
Lindquist
ARM
SWE, Köpings Skytteförening
83
Jan
Winther
ARM
DEN, Parasport Denmark
84
Magnus
Fredriksson
ARM
SWE, Norra Kållands Ungdomsskytteförening
85
Simon Kolstad
Claussen
ARM
NOR, Kisen MSL
86
Christian
Van Dijk
ARM
SWE, Skoga-Ekshärads Skytteförening
87
Endre
Hagelund
ARM
NOR, Kisen MSL
88
Jens
Frimann
ARM
DEN, Parasport Denmark
89
Albin
Johansson
ARM
SWE, Aleholms Skytteförening
90
Tomas
Hed
ARM
SWE, Forsa Skytteförening
91
Jere-Juhani
Salo
ARM
FIN, NoSA
92
93
94
Marcus
Madsen
ARM
SWE, Aleholms Skytteförening
95
Vegard
Nordhagen
ARM
NOR, Elverum Rifleklubb
96
Simon
Tollstern
ARM
SWE, Söraby Skytteförening
97
98
Jimi
Lång
ARM
FIN, Kankaanpään Ampumaurheilijat
99
Marko
Mäkelä
ARM
FIN, Lappajärven Ampujat Ry
100
Vegard Sveen
Nordhagen
ARM
NOR, Kisen MSL
101
102
ØyvindSolbrekken
Flatla
ARM
NOR, Kisen MSL
103
Johan
Yngveson
ARM
SWE, Gammalstorps Skytteförening
104
Mathias
Sjöström
ARM
SWE, Vimmerby Skytteförening
105
William
Grydén
ARM
SWE, Vaksala Skytteförening
106
107
108
Jon-Hermann
Hegg
ARM
NOR, Kisen MSL
109
110
Air Rifle

RELAY 2 10:05 2020-01-03
Lane
Name
Lastname
Class
Club
46
47
Kristoffer
Eriksson
ARJM
SWE, Åker-Länna Skyttegille
48
Alexander
Pösl Hyvärinen
ARJM
SWE, Fagersta Ungdomsskytteförening
49
Frans
Rasmusson
ARJM
SWE, Sjöbo Ungdomsskyttegille
50
Emil
Andersson
ARJM
SWE, Nässjö Skyttegille
51
Tony
Björnsson
ARJM
SWE, Värnamo Skytteförening
52
Marcus
Ekdahl
ARJM
SWE, Åkarps Sportskyttar
53
Viktor
Kronberg
ARJM
SWE, Filipstads Skyttegille
54
Viktor
Klemmedsson
ARJM
SWE, Christianstads Skyttesällskap
55
Philip
Hansson
ARJM
SWE, Sjöbo Ungdomsskyttegille
56
Alexander
Ignell
ARJM
SWE, Nässjö Skyttegille
57
Dennis
Axelsson
ARJM
SWE, Aleholms Skytteförening
58
Isac
Cedergren
ARJM
SWE, Christianstads Skyttesällskap
59
Isac
Hanhineva
ARJM
SWE, Kävlinge Sportskytteklubb
60
Jacob
Andersson
ARJM
SWE, Nässjö Skyttegille
61
Felix
Ericsson
ARJM
SWE, Värnamo Skytteförening
62
Emma
Malinen
ARJW
FIN, Kyrkslätt Skf
63
Benjamin
Wallsten
ARJM
SWE, Aleholms Skytteförening
64
Elias
Johansson
ARJM
SWE, Anderstorps Skytteförening
65
Fredrik
Ljungberg
ARJM
SWE, Älmhults Skytteförening
66
Tobias
Roming
ARJM
SWE, Bromma-Solna Skytteförening
67
Erik
Sahlin
ARJM
SWE, I 16/LV 6 Skytteförening
68
Anton
Salomonsson
ARJM
SWE, Össjö Skytteförening
69
Oskar
Kling
ARJM
SWE, Tvååkers Skyttegille
70
Marcus
Djup-Lidholm
ARJM
SWE, Norra Kållands Ungdomsskytteförening
71
Rasmus
Rydberg
ARJM
SWE, Värnamo Skytteförening
72
Felix
Gäfvert
ARM
SWE, Fagersta Ungdomsskytteförening
73
Willie
Bergdahl
ARJM
SWE, I 16/LV 6 Skytteförening
74
Philip
Hillqvist
ARJM
SWE, Mariestads Skyttegille
75
Emil
Ala-Kulju
ARJM
SWE, Nyköpings Skyttegille
76
Linus
Eriksson
ARJM
SWE, Delsbo-Bjuråker Skytteförening
77
Jonathan
Bengtsson
ARJM
SWE, I 16/LV 6 Skytteförening
78
Hugo
Zadewsaaer
ARJM
SWE, Skoga-Ekshärads Skytteförening
79
Oliver
Bruce
ARJM
SWE, Kristinehamns Skytteförening
80
Sebastian
Lennrud
ARJM
SWE, Arboga Skyttegille
81
Adrian
Falk
ARJM
SWE, Norra Kållands Ungdomsskytteförening
82
Jonathan
Ahlm
ARJM
SWE, Söraby Skytteförening
83
Alexander
Nyberg
ARJM
SWE, Skabersjö Skytteförening
84
Pontus
Kallin
ARJM
SWE, By Skytteförening
85
Jesper
Johansson
ARJM
SWE, Kävlinge Sportskytteklubb
86
Viktor
Johansson
ARJM
SWE, Värnamo Skytteförening
87
Gustav
Eneberg
ARJM
SWE, Skabersjö Skytteförening
88
Victor
Lindgren
ARJM
SWE, Sjöbo Ungdomsskyttegille
89
Amanda
Göranson
ARJW
SWE, Södermalms o Liljeholmens SSK
90
Linda
Wikner
ARJW
SWE, Trosa-Hölebo Skytteförening
91
Lovisa
Bjare
ARJW
SWE, Botkyrka Skytteförening
92
93
94
Hannah
Göransson
ARJW
SWE, Sävsjö Skytteförening
95
Moa
Nilsson
ARJW
SWE, I 16/LV 6 Skytteförening
96
Joanna
Engborg
ARJW
SWE, Ringamåla Skytteförening
97
Emy
Nyberg
ARJW
SWE, Skabersjö Skytteförening
98
Amanda
Carlsson
ARJW
SWE, Gullabo Skytteförening
99
Agnes
Gäfvert
ARJW
SWE, Fagersta Ungdomsskytteförening
100
Melinda
Lövskog
ARJW
SWE, I 16/LV 6 Skytteförening
101
Maja
Strand
ARJW
SWE, Christianstads Skyttesällskap
102
Elin
Persson
ARJW
SWE, Aspö Skytteförening
103
Julia
Johansson
ARJW
SWE, I 16/LV 6 Skytteförening
104
Maja
Bucher
ARJW
SWE, Skabersjö Skytteförening
105
Felicia
Dahl
ARJW
SWE, Älmhults Skytteförening
106
Ninosca
Olivares
ARJW
SWE, Botkyrka Skytteförening
107
Kajsa
Fredriksson
ARJW
SWE, Fagersta Ungdomsskytteförening
108
Josefine
Lindfors
ARJW
SWE, Virsbo Ungdomsskytteförening
109
Rozhan
Jalalian
ARJW
SWE, Botkyrka Skytteförening
110
Air Rifle

RELAY 3 11:55 2020-01-03
Lane
Name
Lastname
Class
Club
46
47
Hanna
Lundin
ARJW
SWE, Umeå Skytteförening
48
Denize
Andersson
ARJW
SWE, Köpings Skytteförening
49
Evelina
Neumann Szilagyi
ARJW
SWE, Fagersta Ungdomsskytteförening
50
John
Rosell
ARJM
SWE, Dalstorps Skytteförening
51
Lars
Lilleng
ARJM
NOR, NTG Kongsvinger
52
Samuli
Vainikka
ARJM
FIN, Kuusankosken Ampujat
53
Nicolle
Nygren
ARJW
SWE, Umeå Skytteförening
54
Linn
Bartilson
ARJW
SWE, Skabersjö Skytteförening
55
Alva
Hultgren
ARJW
SWE, Eringsboda/Backaryd Skytteförening
56
Beatrice
Andersson
ARJW
SWE, Ramselefors Skytteförening
57
Evelina
Sundström
ARJW
SWE, Skoga-Ekshärads Skytteförening
58
Victoria
Spennare-Olsson
ARJW
SWE, Köla Skytteförening
59
Amanda Sofie
Pettersen
ARJW
NOR, Hvaler Sportskyttere
60
Silva
Pasagic
ARJW
SWE, Norra Kållands Ungdomsskytteförening
61
Tobias
Bernhoft-Osa
ARJM
NOR, NTG Kongsvinger
62
Kaapo
Jäppinen
ARJM
FIN, Kuusankosken Ampujat
63
Moa
Lindmark
ARJW
SWE, Linköpings Skytteförening
64
Felicia
Andersson
ARJW
SWE, Loos Skytteförening
65
Emmy
Mauritzson
ARJW
SWE, Berga Ungdomsskytteförening
66
Sara
Alexis
ARJW
DEN, Trehøje
67
Noelle
Fezzé
ARJW
SWE, Gefle Frivilliga Skarpskytteförening
68
Emma
Åkesson
ARJW
SWE, Motala Skyttegille
69
Amanda
Berglund
ARJW
SWE, Ludvika Skytteförening
70
Emelie
Jansson
ARJW
SWE, Garphytte skytteförening
71
Sander
Harildstad
ARJM
NOR, NTG Kongsvinger
72
Anders
Hjerkinn Helgetun
ARJM
NOR, Meråker IR
73
Nour
Nemer
ARJW
SWE, Gefle Frivilliga Skarpskytteförening
74
Johanna
Andersson
ARJW
SWE, Nässjö Skyttegille
75
Jonna
Glansholm
ARJW
SWE, Stenkumla Skyttegille
76
Alma
Edvardsson
ARJW
SWE, Trollhättebygdens Sportskytteklubb
77
Moa
Nilsson
ARJW
SWE, Arvika Skyttegille
78
Josefin
Andersson
ARJW
SWE, Nässjö Skyttegille
79
Frida
Eriksson
ARJW
SWE, Stenkumla Skyttegille
80
Wilma
Svensson
ARJW
SWE, Ingelstad Skytteklubb
81
Marius
Granberg
ARJM
NOR, NTG Kongsvinger
82
Julia
Sjögren
ARJW
SWE, Älmhults Skytteförening
83
Aurora
Räsänen
ARJW
FIN, Finnish Shooting Sport Federation
84
Ellen
Mörberg
ARJW
SWE, Nässjö Skyttegille
85
Amanda
Glansholm
ARJW
SWE, Stenkumla Skyttegille
86
Frida
Börjesson
ARJW
SWE, Ålems Skytteförening
87
Lia
Edholm
ARJW
SWE, Umeå Skytteförening
88
Maja
Kuljunlahti
ARJW
SWE, Filipstads Skyttegille
89
Maya
Björklund
ARJW
SWE, Filipstads Skyttegille
90
91
92
93
94
Elin
Myrberg
ARJW
SWE, Sala Skyttegille
95
Selma
Staf
ARJW
SWE, Norra Kållands Ungdomsskytteförening
96
Tobias
Lekvam
ARJM
NOR, Meråker IR
97
Josefine
Laursen
ARJW
DEN, Viborg Skytteforening
98
Tova
Söderkvist
ARJW
SWE, Sala Skyttegille
99
Elin
Ek
ARJW
SWE, Dalstorps Skytteförening
100
Miika
Mäkelä
ARJM
FIN, Lappajärven Ampujat Ry
101
Martin
Voss
ARJM
NOR, NTG Kongsvinger
102
Oliver Gylta
Olsen
ARJM
NOR, Fredrikstad MSL
103
Christine
Jacobi
ARJW
DEN, Viborg Skytteforening
104
Nora
Olsson
ARJW
SWE, Gullabo Skytteförening
105
Johanna
Andersson
ARJW
SWE, Dalstorps Skytteförening
106
Rasmus
Caspersen
ARJM
DEN, Ølstykke Skytteforening
107
Caroline
Jacobi
ARJW
DEN, Aalborg Skyttekreds
108
Luukas
Koota
ARJM
FIN, Esbo skytteförening
109
Jessica
Sidmar
ARJW
SWE, Borensbergs Skyttegille
110
Air Rifle

RELAY 4 13:45 2020-01-03
Lane
Name
Lastname
Class
Club
46
47
Niko
Elonen
ARJM
FIN, Kankaanpään Ampumaurheilijat
48
Riku
Koskela
ARJM
FIN, Satakunnan Ampujat
49
Ruben Andre
Myrset
ARJM
NOR, Elverum Rifleklubb
50
Roni
Airo
ARJM
FIN, K-UAS
51
Dan-Andre
Lasseson-Korsviken
ARJM
NOR, Kisen MSL
52
Hanne Julie
Rostad
ARJW
NOR, Fredrikstad MSL
53
Camilla
Johannessen
ARJW
NOR, NTG Kongsvinger
54
Oda
Flikkerud
ARJW
NOR, NTG Kongsvinger
55
Helmi
Pietinalho
ARJW
FIN, SaSA Salon Seudun Ampujat
56
Maria
Engen Skogly
ARJW
NOR, Meråker IR
57
Santeri
Kenola
ARJM
FIN, Kankaanpään Ampumaurheilijat
58
Sigmund
Grimsrud
ARJM
NOR, Krapfoss SSL
59
Mikko
Helenius
ARJM
FIN, NoSA
60
Rasmus
Ritari
ARJM
FIN, K-UAS
61
Jonas
Andersen
ARJM
DEN, Trehøje
62
Aicha
Rostad
ARJW
NOR, Fredrikstad MSL
63
Sandra
Frøholm
ARJW
NOR, NTG Kongsvinger
64
Salla
Korpela
ARJW
FIN, Turun Seudan Ampujat
65
Anni
Suominen
ARJW
FIN, SaSA Salon Seudun Ampujat
66
Hanna Synnøve
Huser
ARJW
NOR, Meråker IR
67
Eetu
Rissanen
ARJM
FIN, Finnish Shooting Sport Federation
68
Vebjørn
Grimsrud
ARJM
NOR, Krapfoss SSL
69
Henrik
Karlsson
ARJM
FIN, K-UAS
70
Kasper
Lousdal
ARJM
DEN, Parasport Denmark
71
Katrine
Christensen
ARJW
DEN, Ballerup Skf
72
Siiri
Wessman
ARJW
FIN, SaSA Salon Seudun Ampujat
73
Martine
Sve
ARJW
NOR, NTG Kongsvinger
74
Minea
Terkola
ARJW
FIN, SaSA Salon Seudun Ampujat
75
Emma
Koch
ARJW
NOR, NTG Kongsvinger
76
Torinn
Eiken
ARJW
NOR, Meråker IR
77
Lauri
Syrjä
ARJM
FIN, Harminan Ampumaseura
78
Even N
Enger Throndsen
ARJM
NOR, Krapfoss SSL
79
Antti
Turunen
ARJM
FIN, K-UAS
80
Markus Lunde
Nilsen
ARJM
NOR, Hvaler Sportskyttere
81
82
83
Filippa
Lidholm Järnving
ARJW
SWE, Norra Kållands Ungdomsskytteförening
84
Ida
Eklund
ARJW
SWE, Stenkumla Skyttegille
85
Isak
Hede
ARJM
SWE, Sala Skyttegille
86
Helle
Bertelsen
ARJW
DEN, Viborg Skytteforening
87
Sara
Hvidberg
ARJW
DEN, FHSS
88
Elli
Männistö
ARJW
FIN, Punkalaitumen Kunto
89
Pernille
Nor-Woll
ARJW
NOR, Kisen MSL
90
Neea
Vuorela
ARJW
FIN, NoSA
91
Karina
Stette
ARJW
NOR, Kisen MSL
92
93
94
Mari Bårdseng
Løvseth
ARJW
NOR, Stange Sportsskyttere
95
Lotta
Kärnä
ARJW
FIN, NoSA
96
Veronica
Meldal Brandtzæg
ARJW
NOR, Meråker IR
97
Sonja
Myllys
ARJW
FIN, Finnish Shooting Sport Federation
98
Ada Arwen
Øynebråten
ARJW
NOR, Kisen MSL
99
Salla
Torniainen
ARJW
FIN, Finnish Shooting Sport Federation
100
Essi
Heiskanen
ARJW
FIN, Finnish Shooting Sport Federation
101
Pauliina
Jännes
ARJW
FIN, Esbo skytteförening
102
Jonna
Mauno
ARJW
FIN, Finnish Shooting Sport Federation
103
Andrea Ingstadbjørg
Alstad
ARJW
NOR, Kisen MSL
104
Santra
Mauno
ARJW
FIN, Finnish Shooting Sport Federation
105
Mia
Tjønn
ARJW
NOR, Hvaler Sportskyttere
106
Elina
Bisi
ARJW
FIN, Finnish Shooting Sport Federation
107
Emmi
Lähteenmäki
ARJW
FIN, Finnish Shooting Sport Federation
108
Anni
Sipola
ARJW
FIN, SodA
109
Aino
Nenonen
ARJW
FIN, Finnish Shooting Sport Federation
110
Air Rifle

RELAY 5 15:35 2020-01-03
Lane
Name
Lastname
Class
Club
46
47
Ingrid Marie
Håkenåsen
ARW
NOR, Kisen MSL
48
Hanna
Ek
ARW
SWE, Dalstorps Skytteförening
49
Martina
Landis
ARW
CHE, SG Zürich
50
Niina
Seppälä
ARW
FIN, Mäntsälän Urheilijat
51
Lotten
Johansson
ARW
SWE, Ramselefors Skytteförening
52
Sara
Bergdahl
ARW
SWE, Borås Luftgevärsklubb
53
Anna
Mårtensson
ARW
SWE, Kyrkås Skytteförening
54
Per
Johansson
ARV
SWE, Sjuhäradsbygdens SSK
55
Kattis
Andersson
ARV
SWE, Älmhults Skytteförening
56
Knut
Bakken
ARV
NOR, Meråker IR
57
Lars-Olof
Larsson
ARV
SWE, Endre Skyttegille
58
Anders
Bucher
ARV
SWE, Skabersjö Skytteförening
59
Øyvind
Johannessen
ARV
NOR, Fredrikstad MSL
60
Camilla
Grydén
ARV
SWE, Vaksala Skytteförening
61
Mikael
Andersson
ARV
SWE, Gamleby Skyttegille
62
AnnChristin
Johansson
ARV
SWE, Anderstorps Skytteförening
63
Heikki
Pääkkönen
ARV
FIN, Finnish Shooting Sport Federation
64
Niklas
Lindmark
ARV
SWE, By Skytteförening
65
Sami
Koskela
ARV
FIN, Satakunnan Ampujat
66
Anders
Andersson
ARV
SWE, Skoga-Ekshärads Skytteförening
67
Kimmo
Rytkönen
ARV
FIN, Finnish Shooting Sport Federation
68
Martin
Sahlbring
ARV
SWE, Uddevalla Skyttegille
69
Conny
Axberg
ARV
SWE, Linköpings Skytteförening
70
Håkan
Nilsson
ARV
SWE, Arvika Skyttegille
71
Ingemar
Hall
ARV
SWE, Vellinge Skytteklubb
72
Christer
Grund
ARV
SWE, Veddige Ungdomsskytteförening
73
Håkan
Persson
ARV
SWE, Björksta Ungdomsskytteförening
74
Mikael
Myrberg
ARV
SWE, Sala Skyttegille
75
Ulrik
Råsbjer
ARV
SWE, Linköpings Skytteförening
76
Ragnar
Wässman
ARV
SWE, Björksta Ungdomsskytteförening
77
Arne M
Nyfløt
ARV
NOR, Gudbrandsdal Sportsskyttere
78
79
Josefine
Ahlm
ARJW
SWE, Söraby Skytteförening
80
Betina
Petersen
ARW
DEN, Ølstykke Skytteforening
81
Kamilla Schlippe
Jacobsen
ARJW
DEN, Tingsted Skytteforening
82
Julie
Johannessen
ARJW
NOR, NTG Kongsvinger
83
Herborg
Flikkerud
ARJW
NOR, NTG Kongsvinger
84
Mira
Terkola
ARJW
FIN, SaSA Salon Seudun Ampujat
85
Milda Marina
Søberg Haugen
ARJW
NOR, Meråker IR
86
Pinja
Tapio
ARJW
FIN, Finnish Shooting Sport Federation
87
Herman
Rummelhoff
ARV
NOR, Hvaler Sportskyttere
88
89
90
91
92
93
94
Stefan
Bengtsson
ARV
SWE, Ludvika Skytteförening
95
Lars
Bergdahl
ARV
SWE, Värnamo Skytteförening
96
Göran
Eriksson
ARV
SWE, Linköpings Skytteförening
97
Mats
österlund
ARV
SWE, Ramselefors Skytteförening
98
Håkan
Edberg
ARV
SWE, Ludvika Skytteförening
99
Martin
Smedenborn
ARV
SWE, Åker-Länna Skyttegille
100
Gunnar
Berglund
ARV
SWE, Ludvika Skytteförening
101
Annika
Arvidsson
ARV
SWE, Skillingaryds Skyttegille
102
Viivi
Kemppi
ARJW
FIN, Myllykosken ampujat
103
Ekaterina
Tuomi
ARJW
FIN, Finnish Shooting Sport Federation
104
Tuulevi
Suomus
ARJW
FIN, VihA
105
Aurora Beate
Myrset
ARJW
NOR, Elverum Rifleklubb
106
Thea
Lundgren
ARJW
SWE, Berga Skytteförening
107
Kjell
Fridh
ARV
SWE, Skyllbergs Skytteförening
108
Iza
Lundgren
ARJW
SWE, Berga Skytteförening
109
110
Air Rifle

RELAY 6 17:25 2020-01-03
Lane
Name
Lastname
Class
Club
46
47
Marianne
Palo
ARW
FIN, Isonkyrön Metsästys ja Ampumaseura
48
Tiina
Kontinen
ARW
FIN, SaSA Salon Seudun Ampujat
49
Natalié
Eliasson
ARW
SWE, Strömsunds Skyttegille
50
Emma
Johansson
ARW
SWE, Ramselefors Skytteförening
51
Sara Brix
Sivertsen
ARW
DEN, Ølstykke Skytteforening
52
Sara
Lindahl
ARW
SWE, Staffanstorps Skyttegille
53
Jenni
Leppänen
ARW
FIN, Vakka-Suomen Ampujat
54
Sarah
Nilsson
ARW
SWE, Ystads Skyttegille
55
Jeanette
Duestad
ARW
NOR, Notteroy NSF
56
Jenny
Stene
ARW
NOR, Kisen MSL
57
Mimmi
Stehn
ARW
SWE, Laholms Skytteförening
58
Saana
Peltonen
ARW
FIN, KeuSA
59
Anna
Normann
ARW
SWE, I 16/LV 6 Skytteförening
60
Johanna
Carlsson
ARW
SWE, Gullabo Skytteförening
61
Lucia
Ter Harkel
ARW
SWE, Berga Ungdomsskytteförening
62
Inka
Havukainen
ARW
FIN, Harminan Ampumaseura
63
Emma
Göransson
ARW
SWE, Skoga-Ekshärads Skytteförening
64
Lina
Lindström
ARW
SWE, Gefle Frivilliga Skarpskytteförening
65
Sabina
Fagerlund
ARW
SWE, Ingelstad Skytteklubb
66
Johanna
Reksten
ARW
NOR, Kisen MSL
67
Louise
Rosell
ARW
SWE, Algutsrums Skytteförening
68
Emelie
Hallén
ARW
SWE, Trosa-Hölebo Skytteförening
69
Sara
Miebac
ARW
SWE, I 16/LV 6 Skytteförening
70
Mira
Mäkelä
ARW
FIN, Lappajärven Ampujat Ry
71
Isabelle
Johansson
ARW
SWE, Anderstorps Skytteförening
72
Emmi
Hyrkäs
ARW
FIN, Simpeleen Hahlo
73
Malin
Stafås
ARW
SWE, Skoga-Ekshärads Skytteförening
74
Gunhild
Helstad
ARW
NOR, Elverum Rifleklubb
75
Fanny
Storm
ARW
SWE, Loos Skytteförening
76
Tonje
Engevik
ARW
NOR, Kisen MSL
77
Jenna
Kuisma
ARW
FIN, Kyrkslätt Skf
78
Lolo
Ramsing
ARW
SWE, Göteborgs Skyttesportförening
79
Athena
Gudmundsson
ARW
SWE, I 16/LV 6 Skytteförening
80
Maria
Lundgren
ARW
SWE, Hållnäs Skytteförening
81
Zandra
Rosander
ARW
SWE, Anderstorps Skytteförening
82
Sonja
Siitonen
ARW
FIN, Simpeleen Hahlo
83
Lina
Persson
ARW
SWE, Skoga-Ekshärads Skytteförening
84
Katrine
Aanestad Lund
ARW
NOR, Elverum Rifleklubb
85
Emma
Fjällström
ARW
SWE, Gällivare Skytteförening
86
Andrea
Wick
ARW
NOR, Kisen MSL
87
Henna
Viljanen
ARW
FIN, Kyrkslätt Skf
88
Julia
Rannikko
ARW
FIN, SaSA Salon Seudun Ampujat
89
Elin
Blom
ARW
SWE, I 16/LV 6 Skytteförening
90
Emelie
Fagerström
ARW
SWE, Ka 2 Skytteförening
91
Tea
Sikanen
ARW
FIN, Finnish Shooting Sport Federation
92
93
94
Karin
Blom
ARW
SWE, Jönköpings Skyttegille
95
Sofie
Wetter
ARW
SWE, Arboga Skyttegille
96
Emelie
Kjellgren
ARW
SWE, Ludvika Skytteförening
97
Emilia
Bédoire
ARW
SWE, Filipstads Skyttegille
98
Marjo
Yli-Kiikka
ARW
FIN, Isonkyrön Metsästys ja Ampumaseura
99
Gabriella
Johansson
ARW
SWE, Gullabo Skytteförening
100
Cecilia
Lindberg
ARW
SWE, Aspö Skytteförening
101
Emelie
Nilsson
ARW
SWE, Staffanstorps Skyttegille
102
Essi
Laitinen
ARW
FIN, Turun Seudan Ampujat
103
Ingrid Marie
Håkenåsen
ARW
NOR, Krapfoss SSL
104
Isabelle
Edman
ARW
SWE, Jönköpings Skyttegille
105
Ida
Losbjer
ARW
SWE, Arboga Skyttegille
106
Benedikte
Oppedal
ARW
NOR, Nordfjord Sportskyttarlag
107
Veronica
Ljungberg
ARW
SWE, Älmhults Skytteförening
108
Pauliina
Frilander
ARW
FIN, FIN
109
Mathilda
Hjelm
ARW
SWE, Gullabo Skytteförening
110