RELAY 1 08:15 2019-01-03
Lane
Name
Lastnamn
Class
Club
46
47
Siiri
Isokallio
Rifle Junior Wo
NoSA
48
Johanna
Andersson
Rifle Junior Wo
Dalstorps Skytteförening
49
Lotta
Kärna
Rifle Junior Wo
NoSA
50
Julia
Sjögren
Rifle Junior Wo
Älmhults Skytteförening
51
Maja
Kuljunlahti
Rifle Junior Wo
Filipstads Skyttegille
52
Viivi
Kemppi
Rifle Junior Wo
Finnish Shooting Sport Federation
53
Helle
Bertelsen
Rifle Junior Wo
Viborg Skytteforening
54
Caroline
Jacobi
Rifle Junior Wo
Aalborg Skyttekreds
55
Salla
Korpela
Rifle Junior Wo
Turun Seudan Ampujat
56
Julia
Johansson
Rifle Junior Wo
I 16/LV 6 Skytteförening
57
Neea
Vuorela
Rifle Junior Wo
NoSA
58
Tuulevi
Suomus
Rifle Junior Wo
VihA Tuulevi
59
Moa
Nilsson
Rifle Junior Wo
I 16/LV 6 Skytteförening
60
Johanna
Andersson
Rifle Junior Wo
Nässjö Skyttegille
61
Pauliina
Jännes
Rifle Junior Wo
Esbo skytteförening
62
Moa
Nilsson
Rifle Junior Wo
Arvika Skyttegille
63
Sara
Alexis
Rifle Junior Wo
Viborg Skytteforening
64
Isabella
Erkki
Rifle Junior Wo
Axvalls Skytteförening
65
Josefin
Andersson
Rifle Junior Wo
Nässjö Skyttegille
66
Emma
Holmer
Rifle Junior Wo
Arboga Skyttegille
67
Josefine
Laursen
Rifle Junior Wo
Viborg Skytteforening
68
Johanna
Reksten
Rifle Junior Wo
Kisen MSL
69
Saana
Lahtinen
Rifle Junior Wo
PAS
70
Amanda
Glansholm
Rifle Junior Wo
Stenkumla Skyttegille
71
Nina
Englund
Rifle Junior Wo
Gefle Frivilliga Skarpskytteförening
72
Evelina
Sundström
Rifle Junior Wo
Skoga-Ekshärads Skytteförening
73
Fanny
Storm
Rifle Junior Wo
Loos Skytteförening
74
Nicole
Kristensen
Rifle Junior Wo
Anderstorps Skytteförening
75
Emmi
Lähteenmäki
Rifle Junior Wo
Finnish Shooting Sport Federation
76
Alexandra
Rosenlew
Rifle Junior Wo
Kankaanpään Ampumaurheilijat
77
Malin
Stafås
Rifle Junior Wo
Skoga-Ekshärads Skytteförening
78
Felicia
Andersson
Rifle Junior Wo
Loos Skytteförening
79
Ellen
Mörberg
Rifle Junior Wo
Nässjö Skyttegille
80
Herborg
Flikkerud
Rifle Junior Wo
NTG Kongsvinger
81
Elina
Bisi
Rifle Junior Wo
Finnish Shooting Sport Federation
82
Elin
Persson
Rifle Junior Wo
Aspö Skytteförening
83
Anni
Sipola
Rifle Junior Wo
SodA
84
Taru
Niemelä
Rifle Junior Wo
K-UAS
85
Karina
Stette
Rifle Junior Wo
NTG Kongsvinger
86
Sonja
Myllys
Rifle Junior Wo
Finnish Shooting Sport Federation
87
Frida
Eriksson
Rifle Junior Wo
Stenkumla Skyttegille
88
Noelle
Fessé
Rifle Junior Wo
Gefle Frivilliga Skarpskytteförening
89
Nicole
Kamila
Rifle Junior Wo
Raseborgs Skytter
90
Jenny
Mølmshaug
Rifle Junior Wo
NTG Kongsvinger
91
Aino
Nenonen
Rifle Junior Wo
Finnish Shooting Sport Federation
92
93
94
Milda M S
Haugen
Rifle Junior Wo
Meråker IR
95
Andrea
Svendsberget
Rifle Junior Wo
NTG Kongsvinger
96
Amanda
Göranson
Rifle Junior Wo
Södermalms o Liljeholmens SSK
97
Kajsa
Fredriksson
Rifle Junior Wo
Fagersta Ungdomsskytteförening
98
Linnea
Gustafsson
Rifle Junior Wo
Norra Kållands Ungdomsskytteförening
99
Sonja
Siitonen
Rifle Junior Wo
Simpeleen Hahlo
100
Anita
Bjørkedal
Rifle Junior Wo
NTG Kongsvinger
101
Athena
Gudmundsson
Rifle Junior Wo
I 16/LV 6 Skytteförening
102
Josefine
Lindfors
Rifle Junior Wo
Virsbo Ungdomsskytteförening
103
Joanna
Engborg
Rifle Junior Wo
Ringamåla Skytteförening
104
Maja
Strand
Rifle Junior Wo
Christianstads Skyttesällskap
105
Åshild
Vatne
Rifle Junior Wo
NTG Kongsvinger
106
Elsa
Staf
Rifle Junior Wo
Norra Kållands Ungdomsskytteförening
107
Hannah
Göransson
Rifle Junior Wo
Sävsjö Skytteförening
108
Johanna
Hakanperä
Rifle Junior Wo
SäSA Säkylän seudun ampujat
109
Elisabeth
Leganger
Rifle Junior Wo
NTG Kongsvinger
110
RELAY 2 10:05 2019-01-03
Lane
Name
Lastnamn
Class
Club
46
47
Hanna
Ek
Rifle Junior Wo
Dalstorps Skytteförening
48
Ronja
Persson
Rifle Junior Wo
Kyrkås Skytteförening
49
Pinja
Tapio
Rifle Junior Wo
Finnish Shooting Sport Federation
50
Marthe
Køhl
Rifle Junior Wo
NTG Kongsvinger
51
Tonje
Engevik
Rifle Junior Wo
Kisen MSL
52
Zandra
Jönsson/Petersson
Rifle Junior Wo
Roasjö Skytteförening
53
Josefine
Ahlm
Rifle Junior Wo
Söraby Skytteförening
54
Lucia
TerHarkel
Rifle Junior Wo
Berga Ungdomsskytteförening
55
Amanda
Berglund
Rifle Junior Wo
Ludvika Skytteförening
56
Sandra
Frøholm
Rifle Junior Wo
NTG Kongsvinger
57
Jeanette
Frycklund
Rifle Junior Wo
Täby-Viggbyholm/Ö.Ryds Skytteförening
58
Thea
Lundgren
Rifle Junior Wo
Berga Ungdomsskytteförening
59
Alicia
Geijer
Rifle Junior Wo
Ludvika Skytteförening
60
Lovisa
Bjare
Rifle Junior Wo
Botkyrka Skytteförening
61
Iza
Lundgren
Rifle Junior Wo
Berga Ungdomsskytteförening
62
Julie
Johannessen
Rifle Junior Wo
NTG Kongsvinger
63
Emma
Helge
Rifle Junior Wo
Gullspång Skytteförening
64
Martine
Sve
Rifle Junior Wo
Kisen MSL
65
Nicolle
Nygren
Rifle Junior Wo
Umeå Skytteförening
66
Hanne Julie
Rostad
Rifle Junior Wo
Fredrikstad MSL
67
Erika
Bergqvist
Rifle Junior Wo
Umeå Skytteförening
68
Emma
Koch
Rifle Junior Wo
NTG Kongsvinger
69
Jeanette Hegg
Duestad
Rifle Junior Wo
Notteroy NSF
70
Amanda
Carlsson
Rifle Junior Wo
Gullabo Skytteförening
71
Andrea
Alstad
Rifle Junior Wo
Kisen MSL
72
Regine
Langbakk
Rifle Junior Wo
NTG Kongsvinger
73
Sara
Hvidberg
Rifle Junior Wo
FHSS
74
Elin
Myrberg
Rifle Junior Wo
Sala Skyttegille
75
Stephanie
Grundsøe
Rifle Junior Wo
NTG Kongsvinger
76
Nora
Olsson
Rifle Junior Wo
Gullabo Skytteförening
77
Hanna
Lundin
Rifle Junior Wo
Umeå Skytteförening
78
Camilla Paulsen
Johannessen
Rifle Junior Wo
Fredrikstad MSL
79
Jessica
Sidmar
Rifle Junior Wo
Borensbergs Skyttegille
80
Katrine
Christensen
Rifle Junior Wo
Tuse Skytteforening
81
Ninosca
Olivares
Rifle Junior Wo
Botkyrka Skytteförening
82
Elli
Männistö
Rifle Junior Wo
Punkalaitumen Kunto
83
Sandra
Moring
Rifle Junior Wo
Kyrkslätt Skf
84
Selma
Staf
Rifle Junior Wo
Norra Kållands Ungdomsskytteförening
85
Moa
Lindmark
Rifle Junior Wo
By Skytteförening
86
Victoria
Spennare-Olsson
Rifle Junior Wo
Köla Skytteförening
87
Maja
Bucher
Rifle Junior Wo
Skabersjö Skytteförening
88
Ragnhild
Haugen
Rifle Junior Wo
Meråker IR
89
Melinda
Moring
Rifle Junior Wo
Kyrkslätt Skf
90
Torinn
Eiken
Rifle Junior Wo
Meråker IR
91
Angelica
Andersson
Rifle Junior Wo
Trollhättebygdens Sportskytteklubb
92
93
94
Jenna
Kuisma
Rifle Junior Wo
Kyrkslätt Skf
95
Helena
Dreyer Perkiömäki
Rifle Junior Wo
Isonkyrön Metsästys ja Ampumaseura
96
Emma
Åkesson
Rifle Junior Wo
Motala Skyttegille
97
Gunhild
Helstad
Rifle Junior Wo
Meråker IR
98
Linnea
Stridh
Rifle Junior Wo
Löderups Skyttekår
99
Salla
Torniainen
Rifle Junior Wo
Finnish Shooting Sport Federation
100
Emma
Malinen
Rifle Junior Wo
Kyrkslätt Skf
101
Felicia
Dahl
Rifle Junior Wo
Älmhults Skytteförening
102
Maya
Björklund
Rifle Junior Wo
Filipstads Skyttegille
103
Christine
Jacobi
Rifle Junior Wo
Viborg Skytteforening
104
Isabelle
Johansson
Rifle Junior Wo
Anderstorps Skytteförening
105
Alva
Hultgren
Rifle Junior Wo
Eringsboda/Backaryd Skytteförening
106
Rozhan
Jalalian
Rifle Junior Wo
Botkyrka Skytteförening
107
Maria E
Skogly
Rifle Junior Wo
Meråker IR
108
Essi
Heiskanen
Rifle Junior Wo
Finnish Shooting Sport Federation
109
Hanna S
Huser
Rifle Junior Wo
Meråker IR
110
RELAY 3 11:55 2019-01-03
Lane
Name
Lastnamn
Class
Club
46
47
Lars
Lilleng
Rifle Junior Me
NTG Kongsvinger
48
Kristoffer
Eriksson
Rifle Junior Me
Åker-Länna Skyttegille
49
Dennis
Axelsson
Rifle Junior Me
Aleholms Skytteförening
50
Alexander
Pösl - Hyvärinen
Rifle Junior Me
Fagersta Ungdomsskytteförening
51
Kristian
Hauge
Rifle Junior Me
NTG Kongsvinger
52
Marcus
Djup Lidholm
Rifle Junior Me
Norra Kållands Ungdomsskytteförening
53
Isac
Cedergren
Rifle Junior Me
Christianstads Skyttesällskap
54
Benjamin
Wallsten
Rifle Junior Me
Bäckseda Skytteförening
55
Pontus
Kallin
Rifle Junior Me
By Skytteförening
56
Nicklas
Kildehøj
Rifle Junior Me
BPI
57
Sander
Harildstad
Rifle Junior Me
NTG Kongsvinger
58
Viktor
Kronberg
Rifle Junior Me
Filipstads Skyttegille
59
Sigmund
Grimsrud
Rifle Junior Me
NTG Kongsvinger
60
Jonathan
Alm
Rifle Junior Me
Söraby Skytteförening
61
Tobias
Bernhoft-Osa
Rifle Junior Me
NTG Kongsvinger
62
Viktor
Klemmedsson
Rifle Junior Me
Christianstads Skyttesällskap
63
Erik
Sahlin
Rifle Junior Me
I 16/LV 6 Skytteförening
64
Mikko
Helenius
Rifle Junior Me
NoSA
65
Elias
Johansson
Rifle Junior Me
Anderstorps Skytteförening
66
Oliver
Bruce
Rifle Junior Me
Kristinehamns Skytteförening
67
John
Rosell
Rifle Junior Me
Dalstorps Skytteförening
68
Riku
Koskela
Rifle Junior Me
Satakunnan Ampujat
69
Lauri
Syrjä
Rifle Junior Me
Asikkalan Ampumaseura
70
Jonathan
Röjgren
Rifle Junior Me
Tvååkers Skyttegille
71
Jan
Lindblad
Rifle Junior Me
Dalstorps Skytteförening
72
Niko
Elonen
Rifle Junior Me
Kankaanpään Ampumaurheilijat
73
Philip
Hansson
Rifle Junior Me
Sjöbo Ungdomsskyttegille
74
Miika
Mäkelä
Rifle Junior Me
Lappajärven Ampujat Ry
75
Eetu
Rissanen
Rifle Junior Me
Finnish Shooting Sport Federation
76
David
Tollebäck
Rifle Junior Me
Halmstad/Snöstorp Skytteförening
77
Kevin
Westberg
Rifle Junior Me
Forsa Skytteförening
78
Sebastian
Johnsen
Rifle Junior Me
Krapfoss SSL
79
Frans
Rasmusson
Rifle Junior Me
Sjöbo Ungdomsskyttegille
80
Oskar
Kling
Rifle Junior Me
Tvååkers Skyttegille
81
Vebjørn
Grimsrud
Rifle Junior Me
Krapfoss SSL
82
Oliver Gylta
Olsen
Rifle Junior Me
Fredrikstad MSL
83
Jacob
Kuylser
Rifle Junior Me
Bromma-Solna Skytteförening
84
Even
Throndsen
Rifle Junior Me
Krapfoss SSL
85
Felix
Ericsson
Rifle Junior Me
Värnamo Skytteförening
86
Victor
Lindgren
Rifle Junior Me
Sjöbo Ungdomsskyttegille
87
Tony
Björnsson
Rifle Junior Me
Värnamo Skytteförening
88
Carl
Bergling
Rifle Junior Me
Umeå Skytteförening
89
Rasmus
Rydberg
Rifle Junior Me
Värnamo Skytteförening
90
Jonas
Olsen
Rifle Junior Me
Tuse Skytteforening
91
Tobias
Lekvam
Rifle Junior Me
Meråker IR
92
93
94
Malte
Modigh
Rifle Junior Me
Stenkumla Skyttegille
95
Alexander
Larsson
Rifle Junior Me
Ludvika Skytteförening
96
Viktor
Johansson
Rifle Junior Me
Värnamo Skytteförening
97
Antti
Turunen
Rifle Junior Me
K-UAS
98
Jacob
Andersson
Rifle Junior Me
Nässjö Skyttegille
99
Jon-Hermann
Hegg
Rifle Junior Me
Kisen MSL
100
Marcus
Ekdahl
Rifle Junior Me
Åkarps Sportskyttar
101
Vegard
Nordhagen
Rifle Junior Me
Elverum Rifleklubb
102
Idun B
Opedal
Rifle Women
Meråker IR
103
104
105
106
107
108
109
110
RELAY 4 13:45 2019-01-03
Lane
Name
Lastnamn
Class
Club
46
47
Rasmus
Ritari
Rifle Junior Me
K-UAS
48
Hugo
Zadewasser
Rifle Junior Me
Skoga-Ekshärads Skytteförening
49
Emil
Andersson
Rifle Junior Me
Nässjö Skyttegille
50
Luukas
Koota
Rifle Junior Me
Esbo skytteförening
51
William
Grydén
Rifle Junior Me
Vaksala Skytteförening
52
Roni
Airo
Rifle Junior Me
K-UAS
53
Fredrik
Larsson
Rifle Junior Me
Vaksala Skytteförening
54
Linus
Eriksson
Rifle Junior Me
Delsbo-Bjuråker Skytteförening
55
Cristian
Friman
Rifle Junior Me
Esbo skytteförening
56
Emil L
Nielsen
Rifle Junior Me
Aalborg Skyttekreds
57
Sebastian
Lennrud
Rifle Junior Me
Arboga Skyttegille
58
Henrik
Karlsson
Rifle Junior Me
K-UAS
59
Alexander
Ignell
Rifle Junior Me
Nässjö Skyttegille
60
Jesper
Nilsson
Rifle Junior Me
Arvika Skyttegille
61
Aleksander
Teisrud
Rifle Junior Me
Kisen MSL
62
Isac
Hanhineva
Rifle Junior Me
Kävlinge Sportskytteklubb
63
Anders
Henricsson
Rifle Men
Linköpings Skytteförening
64
Håkan
Gustafsson
Rifle Men
Skee Skyttegille
65
Felix
Gäfvert
Rifle Men
Fagersta Ungdomsskytteförening
66
Magnus
Fredriksson
Rifle Men
Norra Kållands Ungdomsskytteförening
67
Per
Johansson
Rifle Veteran
Sjuhäradsbygdens SSK
68
Marcus
Madsen
Rifle Men
Aleholms Skytteförening
69
Sebastian
Långström
Rifle Men
Kyrkslätt Skf
70
Mikael
Gustafsson
Rifle Men
Trosa-Hölebo Skytteförening
71
Henrik
Strand
Rifle Men
Viborg Skytteforening
72
Ludwig
Wässman
Rifle Men
Björksta Ungdomsskytteförening
73
Joni
Stenström
Rifle Men
Raseborgs Skytter
74
Johan
Yngveson
Rifle Men
Gammalstorps Skytteförening
75
André
Ten Voorde
Rifle Men
Team NED Sv de Valk
76
Oscar
Markström
Rifle Men
Trosa-Hölebo Skytteförening
77
Erik
Skovmand
Rifle Men
Viborg Skytteforening
78
Jere-Juhani
Salo
Rifle Men
NoSA
79
Emanuel
Söderlund
Rifle Men
Kristinehamns Skytteförening
80
Taneli
Ripatti
Rifle Men
Finnish Shooting Sport Federation
81
Sami
Koskela
Rifle Men
Satakunnan Ampujat
82
Aleksi
Leppä
Rifle Men
HAS
83
Juho
Kurki
Rifle Men
Kankaanpään Ampumaurheilijat
84
Mika
Piipponen
Rifle Men
Finnish Shooting Sport Federation
85
Mikael
Lundell
Rifle Men
Vaksala Skytteförening
86
Marko
Mäkelä
Rifle Men
Lappajärven Ampujat Ry
87
Jimi
Lång
Rifle Men
Kankaanpään Ampumaurheilijat
88
Matti
Konttinen
Rifle Men
Finnish Shooting Sport Federation
89
Emil
Bjärehäll
Rifle Men
I 16/LV 6 Skytteförening
90
Daniel
Wallberg
Rifle Men
Ramselefors Skytteförening
91
Wasiu Oyelekan
Sulaimon
Rifle Men
Nigeria Shooting Sport
92
93
94
Are
Hansen
Rifle Men
Krapfoss SSL
95
Matias
Kiuru
Rifle Men
Finnish Shooting Sport Federation
96
Andreas
Christensen
Rifle Men
Halmstad/Snöstorp Skytteförening
97
Tomas
Hed
Rifle Men
Forsa Skytteförening
98
Henrik
Larsen
Rifle Men
Krapfoss SSL
99
Meelis
Kiisk
Rifle Men
Estonia SSF
100
Christian
Van Dijk
Rifle Men
Skoga-Ekshärads Skytteförening
101
Mattias
Nordlander
Rifle Men
Ka 2 Skytteförening
102
Kjell
Aarskog
Rifle Men
Kisen MSL
103
Björn
Friman
Rifle Men
Esbo skytteförening
104
Tejas
Krishna Prasad
Rifle Men
India
105
Øyvind Solbrekken
Flatla
Rifle Men
Kisen MSL
106
Caspar
Huber
Rifle Men
SG Zürich
107
Andreas
Karlsson
Rifle Men
KA 3 Skytteförening
108
Simon Kolstad
Claussen
Rifle Men
Kisen MSL
109
Magnus
Bjørnstad
Rifle Men
Elverum Rifleklubb
110
RELAY 5 15:35 2019-01-03
Lane
Name
Lastnamn
Class
Club
46
47
Endre
Hagelund
Rifle Men
Kisen MSL
48
Mathias
Sjöström
Rifle Men
Vimmerby Skytteförening
49
Lars
Ørum
Rifle Men
Aalborg Skyttekreds
50
Niels Henrik
Overgaard
Rifle Men
BPI
51
Markus
Gillman
Rifle Men
Mönsterås Skytteförening
52
Karl
Olsson
Rifle Men
Eskilstuna Skytteförening
53
Andreas
Jansson
Rifle Men
Gimo Skytteförening
54
Håkon
Sørli
Rifle Men
Kisen MSL
55
Johan
Jönsson/ Petersson
Rifle Men
Roasjö Skytteförening
56
Oscar
Storberg
Rifle Men
Roasjö Skytteförening
57
Saul
Johansson
Rifle Men
Ramselefors Skytteförening
58
Sam
Andersson
Rifle Men
Kävlinge Sportskytteklubb
59
Simon
Tollstern
Rifle Men
Söraby Skytteförening
60
Kim
Jönsson
Rifle Men
Kävlinge Sportskytteklubb
61
Benjamin Tingsrud
Karlsen
Rifle Men
Kisen MSL
62
Jens
Frimann
Rifle Men
Næstved Skytteforening
63
Esben Egeskov
Jakobsen
Rifle Men
Særslev Skf
64
Albin
Johansson
Rifle Men
Lekvattnet-Torsby Skytteförening
65
Knut
Bakken
Rifle Veteran
Meråker IR
66
Niklas
Lindmark
Rifle Veteran
By Skytteförening
67
Anders
Bucher
Rifle Veteran
Skabersjö Skytteförening
68
Robin
Andersson
Rifle Veteran
Skänninge Skyttegille
69
Anders
Kildehøj
Rifle Veteran
BPI
70
Kattis
Andersson
Rifle Veteran
Älmhults Skytteförening
71
Ragnar
Wässman
Rifle Veteran
Björksta Ungdomsskytteförening
72
Roland
Berg
Rifle Veteran
Skänninge Skyttegille
73
Mikael
Andersson
Rifle Veteran
Gamleby Skyttegille
74
AnnChristin
Johansson
Rifle Veteran
Anderstorps Skytteförening
75
Håkan
Persson
Rifle Veteran
Björksta Ungdomsskytteförening
76
Conny
Axberg
Rifle Veteran
Linköpings Skytteförening
77
Janne
Helenius
Rifle Veteran
NoSA
78
Göran
Eriksson
Rifle Veteran
Linköpings Skytteförening
79
Anders
Andersson
Rifle Veteran
Skoga-Ekshärads Skytteförening
80
Stefan
Bengtsson
Rifle Veteran
Ludvika Skytteförening
81
Martin
Sahlbring
Rifle Veteran
Uddevalla Skyttegille
82
Lars Olof
Larsson
Rifle Veteran
Endre Skyttegille
83
Ingemar
Hall
Rifle Veteran
Vellinge Skytteklubb
84
Anett
Vorbau
Rifle Veteran
Trelleborgs Sportskytteklubb
85
Annika
Arvidsson
Rifle Veteran
Skillingaryds Skyttegille
86
Katarina
Sandelin
Rifle Veteran
Ludvika Skytteförening
87
Norbert
Vorbau
Rifle Veteran
Trelleborgs Sportskytteklubb
88
Richard
Nilsson
Rifle Veteran
Skurups Skytteförening
89
Øyvind
Johannessen
Rifle Veteran
Fredrikstad MSL
90
Gunnar
Thunell
Rifle Veteran
Garphytte skytteförening
91
Arne Morten
Nyfløt
Rifle Veteran
Gudbrandsdal Sportsskyttere
92
93
94
Ellinor
Axelsson Vaughn
Rifle SH 2
Djurö Skyttesportförening
95
96
Markus-Pekka
Dreyer Perkiömäki
Rifle SH 2
Isonkyrön Metsästys ja Ampumaseura
97
98
Therese
Løvhaug
Rifle SH 2
Krapfoss SSL
99
100
Philip
Jönsson
Rifle SH 2
Mariestads Skyttegille
101
102
Heidi
Sørlie-Rogne
Rifle SH 2
Kisen MSL
103
104
Johnny
Andersen
Rifle SH 2
Næstved Skytteforening
105
106
Roger
Gustavsson
Rifle SH 2
SRF Lidköping team träffpunkten
107
108
Frida
Alfredsson
Rifle SH 2
Mariestads Skyttegille
109
110
RELAY 6 17:25 2019-01-03
Lane
Name
Lastnamn
Class
Club
46
47
Anna
Mårtensson
Rifle Women
Kyrkås Skytteförening
48
Pauliina
Frilander-Soini
Rifle Women
FIN
49
Louise
Rosell
Rifle Women
Algutsrums Skytteförening
50
Emmi
Hyrkäs
Rifle Women
Simpeleen Hahlo
51
52
Anna
Normann
Rifle Women
I 16/LV 6 Skytteförening
53
Anna-Maria
Siivonen
Rifle Women
Turun Seudan Ampujat
54
Annika
Sihvonen
Rifle Women
SMAS
55
Saana
Peltonen
Rifle Women
KeuSA
56
Henna
Viljanen
Rifle Women
Kyrkslätt Skf
57
Emelie
Hallén
Rifle Women
Trosa-Hölebo Skytteförening
58
Emilia
Bédoire
Rifle Women
Filipstads Skyttegille
59
Lolo
Ramsing
Rifle Women
Kvibergs Skytteförening
60
Louise
Madsen
Rifle Women
Viborg Skytteforening
61
Essi
Laitinen
Rifle Women
Turun Seudan Ampujat
62
Sara
Miebach
Rifle Women
I 16/LV 6 Skytteförening
63
Zandra
Rosander
Rifle Women
Anderstorps Skytteförening
64
Mira
Ojanen
Rifle Women
Punkalaitumen Kunto
65
Sarah
Nilsson
Rifle Women
Ystads Skyttegille
66
Ida
Andersson
Rifle Women
Dalstorps Skytteförening
67
Inka
Havukainen
Rifle Women
Kiteen ampujat ry, KitA
68
Natalié
Eliasson
Rifle Women
Strömsunds Skyttegille
69
Mira
Mäkelä
Rifle Women
Lappajärven Ampujat Ry
70
Marianne
Palo
Rifle Women
Isonkyrön Metsästys ja Ampumaseura
71
Tea
Sikanen
Rifle Women
Finnish Shooting Sport Federation
72
Laura
Sipola
Rifle Women
SodA
73
Elin
Blom
Rifle Women
I 16/LV 6 Skytteförening
74
Cecilia
Lindberg
Rifle Women
Aspö Skytteförening
75
Mimmi
Stehn
Rifle Women
Halmstad/Snöstorp Skytteförening
76
Jenni
Nenonen
Rifle Women
Finnish Shooting Sport Federation
77
Emelie
Fagerström
Rifle Women
Ka 2 Skytteförening
78
Martina
Landis
Rifle Women
SG Zürich
79
Erica
Karlsson
Rifle Women
KA 3 Skytteförening
80
Ida
Losbjer
Rifle Women
Arboga Skyttegille
81
Johanna
Arvidsson
Rifle Women
Skillingaryds Skyttegille
82
Michaela
Arvidsson
Rifle Women
Eskilstuna Skytteförening
83
Jenny
Stene
Rifle Women
Kisen MSL
84
Emelie
Nilsson
Rifle Women
Föreningen Malmöskyttarna
85
Lotten
Johansson
Rifle Women
Ramselefors Skytteförening
86
Karin
Blom
Rifle Women
Jönköpings Skyttegille
87
Emelie
Kjellgren
Rifle Women
Ludvika Skytteförening
88
Olofsson
Linda
Rifle Women
Kinneveds Skytteförening
89
Benedikte
Oppedal
Rifle Women
Nordfjord Sportskyttarlag
90
Andrea
Wick
Rifle Women
Kisen MSL
91
Lina
Persson
Rifle Women
Skoga-Ekshärads Skytteförening
92
93
94
Evelina
Nyrell
Rifle Women
Sjuhäradsbygdens SSK
95
Mathilda
Hjelm
Rifle Women
Gullabo Skytteförening
96
Sara Brix
Sivertsen
Rifle Women
Ølstykke Skytteforening
97
Niina
Seppälä
Rifle Women
Mäntsälän Urheilijat
98
Anna Skade
Nielsen
Rifle Women
Særslev Skf
99
Emma
Fjällström
Rifle Women
Gällivare Skytteförening
100
Esther Onyinyechi
Uwakwe
Rifle Women
Nigeria Shooting Sport
101
Isabelle
Edman
Rifle Women
Jönköpings Skyttegille
102
Ingrid Marie
Håkenåsen
Rifle Women
Krapfoss SSL
103
Jenni
Leppänen
Rifle Women
Vakka-Suomen Ampujat
104
Gabriella
Johansson
Rifle Women
Gullabo Skytteförening
105
Sara
Lindahl
Rifle Women
Föreningen Malmöskyttarna
106
Natasja
Buchholdt
Rifle Women
Ølstykke Skytteforening
107
Karoline
Hansen
Rifle Women
Storfjorden Sportskytterlag
108
Emma
Göransson
Rifle Women
Skoga-Ekshärads Skytteförening
109
Marjo
Yli-Kiikka
Rifle Women
Isonkyrön Metsästys ja Ampumaseura
110